Portfel męski skórzany rfid karty monety dowód rejestracyjny czarny marki Koruma

chwilowy brak towaru

  • Producent: KORUMA
  • Kategoria: Portfele i portmonetki
  • Rodzaj produktu: portfel
  • Dla kogo: dla mężczyzny

tradycyjny czarny skórzany portfel męski z zabezpieczeniem kart zbliżeniowych RFID BLOCK™.

✅ BEZPIECZNY PORTFEL - W portfelu zastosowano ochronę kart zbliżeniowych RFID BLOCK™, dzięki której karty umieszczone we wnętrzu portfela są zabezpieczone przed zdalnym nieautoryzowanym odczytem danych.

bardzo POJEMNY - Portfel ma aż 6 oddzielnych kieszonek na karty. Dodatkowo znajdują się dwa miejsca wielkości dowodu rejestracyjnego (także z okładką), okienko na dowód tożsamości albo fotografie ukochanych i dwie ukryte kieszenie zamykane na zamek (jedna nad kieszenią tzw. Okienko, a także druga w sekcji na banknoty). Portfel ma także zewnętrzną kieszeń na monety, dzięki temu nie trzeba otwierać całego portfela,otrzymać się do bilonu. Całość portfela zamykana jest na pasek, tak aby portfel był w całości zamknięty, nawet z dużą ilością kart, banknotów i dokumentów.

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA - portfel męski tworzony został z naturalnej, miękkiej w dotyku skóry naturalnej koloru czarnego. Portfel został precyzyjnie uszyty poprzez kaletników o wyjątkowo sporym doświadczeniu.

szykownIE ZAPAKOWANY - Portfel zapakowany jest w gustowne pudełko koloru czarnego z logo marki SMART RFID BLOCK na froncie. W dodatku portfel owinięty jest w serwetkę. To wszystko powoduje, iż jest to gotowy artykuł do wręczenia jako podarunek.

Podobne produkty w kategorii Portfele i portmonetki

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać