Zestaw prezentowy stalowe kieliszki i piersiówka Stanley Adventure czarne (10-01883-035) (6939236348430) Ocena produktu:

od 202,03 PLN

oszczędzasz do 11%

  • Producent: Stanley
  • Kategoria: Piersiówki
Oferty (2)
Opis produktu

komplet prezentowy STANLEY składający się z piersiówki, a także tuby z 4 kieliszkami. Zaprojektowany do serwowania ulubionych napojów alkoholowych w terenie. Nie zajmuje dużo miejsca, jest praktyczny i komfortowy w przenoszeniu.

Do produkcji wszelkich składników zastosowano stal nierdzewną 18/8 o podwyższonej jakości. Naczynia nie zawierają krzywdzącej dla zdrowia substancji BPA, można myć w zmywarce. Skład kompletu: 4 x kieliszki po 59 ml, 1 x tuba, 1 x piersiówka 236 ml (szczelny zaworek z zabezpieczeniem).

Legendarna wytrzymałość marki STANLEY, naczynia posłużą przez długie lata. Piersiówka, a także tuba pomalowane są na odcień czarny mat grubą warstwą farby. Niezastąpiony na wszystkich wycieczkach, wyjazdach z przyjaciółmi i świętowania różnych okazji w terenie.

perfekcyjny na prezent dla sympatyków survivalu, a także podróżników, zapakowany w pudełko. Towar posiada dożywotnią gwarancję Stanley....

Podobne produkty w kategorii Piersiówki

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać