• Producent: Tarrago
  • Kategoria: Pasty i impregnaty do butów
Nano Protector Tarrago Spray 400ml HIGH TECH - Protektor, trafna ochrona NAJSKUTECZNIEJSZY I najistotniej UNIWERSALNY PREPARAT NA RYNKU. Zasobność ZASTOSOWAŃ sprawia, że PRZYDA SIĘ PRAKTYCZNIE KAŻDEMU I WSZĘDZIE - W DOMU, W HOTELU, W SAMOCHODZIE, W SKLEPIE, W RESTAURACJI, W GÓRACH, NAD MORZEM, W LESIE, W MIEŚCIE...
producent TARRAGO W PRZECIWIEŃSTWIE DO WIELU KONKURENCYJNYCH FIRM PRZEPROWADZIŁA BADANIA POTWIERDZAJĄCE BEZPIECZEŃSTWO PREPARATU DLA DRÓG ODDECHOWYCH.

TARRAGO - NANO PROTECTOR to progresywna formuła stworzona dla trafnej ochrony niemal każdego rodzaju skór (zamsz, nubuk, skóry licowe, gładkie, olejowane, natłuszczone) i każdego rodzaju tekstyliów - choćby tych najmocniej progresywnych technologicznie. Ochrona oparta na bezprecedensowej Nano technologii. Podczas używania Nano Protektora pojedyncze włókna są pokrywane poprzez niewidoczne, mikroskopijne NANO cząsteczki (grubość kilku nanometrów). Powłoka stanowi ochronę przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, a także wilgocią. Dzięki temu woda i brud nie przylegają do włókien. Suchy brud nie przylega do powierzchni, a mokry nie zostaje wchłaniany poprzez włókna. Zamiast plam, pojawiają się krople, które nie wsiąkają w materiał - jest to tzw. "lotus effect". Dzięki czemu, iż zabrudzenia nie dostają się do wewnątrz, lecz pozostają na powierzchni, łatwo je pousuwać polewając powierzchnię po prostu wodą. Nano protector nie ogranicza cyrkulacji powietrza, nie wpływa na "oddychanie" pokrytych środkiem skór i tworzyw. Dodatkowym atutem jest odporność preparatu na promieniowanie UV. Nano Protector Tarrago nie zmienia koloru impregnowanych skór i materiałów, nie zmienia też ich cechy (elastyczności, miękkości i oddychalności).

nieprzeciętne zabezpieczenie przed wilgocią i tworzeniem się plam. Zabezpiecza przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami z kawy, sosów, soków, tłuszczach, błota pośniegowego, soli sypanej na ulice...

Z powierzchni pokrytych NANO PROTECTOREM zabrudzenia w skroplonej postaci polikwidujesz w nieskomplikowany i prędki sposób, gdyż dzięki użytej technologii brud i tłuszcz nie wnika w strukturę skóry, ani materiałów włókienniczych.

doskonały do wszystkich rodzajów skór - do zamszu, nubuku, skór naturalnych gładkich, licowych, skór plastikowych, eco-skór, skór sztucznych i wszystkich tworzyw tekstylnych (bawełna, wełna, polar, płótno...) - też z HIGH-TECH elementami - GORE TEX, ALL-TEX.

Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

Sposób użycia:. Przed użyciem wstrząsnąć w pionowej pozycji
. Z odległości 30 cm obficie i równomiernie spryskać czystą i suchą powierzchnię
. Pozostawić do wyschnięcia
. W razie zapotrzebowania powtórzyć czynność (przy równomiernym i skrupulatnym pokryciu nie jest to konieczne) zastosowanie: -każdego typu obuwie - kobiece, męskie, szykowne, wyjściowe, sportowe, trekkingowe, taktyczne, outdoorowe, pantofle, botki, kozaki, trapery, adidasy, trampki...
-kurtki, spodnie, odzież...
-tapicerki samochodowe (skórzane i tekstylne), tapicerki meblowe (skórzane i tekstylne)...
-namioty, markizy, plandeki, parasole, dachy cabrio...
-torby, torebki, pokrowce, plecaki... Towar bezbarwny nadaje się do każdego koloru

Podobne produkty w kategorii Pasty i impregnaty do butów

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać