Saphir Renomat 100ml płyn czyszczący (3324010514003)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Saphir
  • Kategoria: Pasty i impregnaty do butów
RENOMAT SAPHIR 100ml - Płyn do czyszczenia skór

Formuła "nonaggressive"

Do skór gładkich, licowych.


Płyn głęboko oczyszcza, usuwa stare impregnaty, osady, żywice, silikon i inne zanieczyszczenia. Uwalnia i rozluźnia pory przygładzonej skóry bez ryzyka uszkodzenia jej wykończenia. Usuwa plamy, brud, osady z żywic, a także silikon. Towar usuwając stare warstwy pozwala na ponowne "oddychanie" skóry i wydajną aplikację środków odżywiających i pielęgnujących skórę. Preparat może być stosowany do wszystkich barw skóry.

Stosować zwłaszcza przed wykorzystaniem środków nie zawierających silikonu i żywic, np. PASTA SAPHIR, KREM POMMADIER SAPHIR, CANADIAN SAPHIR... W trakcie bieżącej konserwacji używać 3-6 razy do roku.

Po zastosowaniu RENOMATU można dogłębnie odżywiać i pielęgnować skórę, nakładać pigment, który będzie mógł wnikać głęboko w pory skóry, co niezaprzeczalnie wpływa na jego solidność.

użycie: obuwie, galanteria skórzana, meble, odzież, spodnie, kurtki, tapicerki samochodowe, bagaże...

Przed właściwym użyciem każdego środka do skór należy przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

Sposób wykorzystania:
. Polikwidować kurz i brud z powierzchni skóry
. Wstrząsnąć opakowaniem przed użyciem
. Przeprowadzić próbę na niewidocznym skrawku skóry, jeżeli efekt jest właściwy - przystąpić do dalszych czynności
. Czyścić powierzchnię skóry bawełnianą szmatką, zmieniając stronę albo szmatkę zawsze kiedy ulegnie zatłuszczeniu, zabrudzeniu
. Po 15 minutach należy stosować wysokiej jakości środki do pielęgnacji i konserwacji skór, np. PASTA SAPHIR, KREM POMMADIER SAPHIR, CANADIAN SAPHIR...

WSKAZÓWKI:
Preparat nie nadaje się do usuwania plam z tłuszczu. Do usuwania tego typu plam należy wykorzystać odplamiaczy z linii HUSSARD.


Podobne produkty w kategorii Pasty i impregnaty do butów

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać