• Producent: Prius Polarized
  • Kategoria: Okulary przeciwsłoneczne
Okulary przeciwsłoneczne Aviator z lustrzaną soczewką polaryzacyjną zaopatrzoną w kompletny filtr UV. Modne pilotki Prius 20 N w połyskująco metalicznej oprawce z aluminiowymi zausznikami tej samej barwy. Twarde zauszniki na wygodnych zawiasach FLEX usprawniają zakładanie i pozwalają na bezuciskowe noszenie okularów. Metaliczny kolor oprawki i zauszników nadzwyczajnie komponuje się z nowoczesną soczewką polaryzacyjną, która odbija zewnętrzny obraz w odcieniach koloru niebieskiego.

Okulary lustrzanki odbijają obraz po zewnętrznej stronie soczewki w odcieniach koloru niebieskiego. Lustra wywołują, że nie widać oczu osoby noszącej okulary, co pozwala ukryć oczy na ulicy przez cały dzień. Ten specjalny efekt nie jest widoczny od środka, patrząc przez okulary widzimy wyłącznie przyciemnienie soczewki jak w zwykłych okularach bez lustra.

Ultra lekkie, aluminiowe zauszniki z zawiasami FLEX jeszcze bardziej podnoszą komfort stosowania towaru. Zawiasy FLEX pozwalają na finezyjne odgięcie zausznika na zewnątrz poza linię okularów. FLEX ułatwia zakładanie okularów i gwarantuje ich bezuciskowe noszenie.

Soczewki polaryzacyjne nie tylko efektywnie bronią przed promieniami UV,sprawiają, iż widziany przez oczy obraz jest bardziej przyjazny dla oka. Poprzez polaryzację fal świetlnych, czyli poprzez usunięcie wszystkich rozproszonych promieni świetlnych, odbierany obraz jest czystszy, bardziej wyraźny i co najważniejsze - mniej męczacy dla oczu. Odblaski świetlne powstają w wyniku załamania światła o płaskie powierzchnie, zwykle są to: woda, jezdnia, śnieg, piasek, metal, szkło i inne. W tych okularach Twoje oczy nie będą męczyć się jak wcześniej.

Otwócz oczy szeroko w nowych okularach polaryzacyjnych, i to choćby w pełnym słońcu!

Okulary z filtrem UV400 to kompletna ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym(UV) światła słonecznego. Filtr UV 400 eliminuje 100% szkodliwych fal UV, które są częstą przyczyną modnych schorzeń oczu, jak np. Zaćma. Okulary z filtrem UV sprawnie odbijają wszystkie promienie UVA, UVB i UVC.

Okulary przeciwsłoneczne firmy Prius mają Atest CE. Produkt tworzony w zgodzie z normą europejską PN-EN 1836+A1:2009P: "Ochrona indywidualna oczu - Okulary i filtry broniące przed olśnieniem słonecznym do zastosowań ogólnych...". Norma odpowiada Dyrektywie Europejskiej: 89/686/CEE i potwierdza, iż okulary są atestowane i pozostały sprawdzone przed dopuszczeniem ich do handlu.

Kategoria przyciemnienia(w skali 0-4):
Kat. 3 - do używania na intensywne światło słoneczne, ograniczenie napływu światła 82-92% (przepuszczalność 8-18%)

Podobne produkty w kategorii Okulary przeciwsłoneczne

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać