Okulary polaryzacyjne PRIUS PRM 20 N

chwilowy brak towaru

  • Producent: Prius Polarized
  • Kategoria: Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne Aviator z lustrzaną soczewką polaryzacyjną wyekwipowaną w kompletny filtr UV. Lubiane pilotki Prius 20 N w błyszcząco srebrnej oprawce z aluminiowymi zausznikami tej samej barwy. Twarde zauszniki na komfortowych zawiasach FLEX usprawniają zakładanie i zezwalają na bezuciskowe noszenie okularów. Metaliczny kolor oprawki i zauszników doskonale komponuje się z progresywną soczewką polaryzacyjną, która odbija zewnętrzny obraz w odcieniach koloru niebieskiego.

Okulary lustrzanki odbijają obraz po zewnętrznej stronie soczewki w odcieniach koloru niebieskiego. Lustra powodują, iż nie widać oczu osoby noszącej okulary, co pozwala ukryć oczy na ulicy poprzez cały dzień. Ten specjalny efekt nie jest widoczny od środka, patrząc poprzez okulary widzimy wyłącznie przyciemnienie soczewki jak w zwykłych okularach bez lustra.

Ultra lekkie, aluminiowe zauszniki z zawiasami FLEX jeszcze bardziej podnoszą komfort stosowania produktu. Zawiasy FLEX umożliwiają subtelne odgięcie zausznika na zewnątrz poza linię okularów. FLEX upraszcza zakładanie okularów i gwarantuje ich bezuciskowe noszenie.

Soczewki polaryzacyjne nie tylko skutecznie bronią przed promieniami UV,powodują, że widziany przez oczy obraz jest bardziej przyjazny dla oka. Poprzez polaryzację fal świetlnych, czyli przez usunięcie wszelkich rozproszonych promieni świetlnych, odbierany obraz jest czystszy, bardziej znaczny i co najważniejsze - mniej męczacy dla oczu. Odblaski świetlne powstają w wyniku załamania światła o płaskie powierzchnie, typowo są to: woda, jezdnia, śnieg, piasek, metal, szkło i inne.

Okulary z filtrem UV400 to kompletna ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym(UV) światła słonecznego. Filtr UV 400 likwiduje 100% krzywdzących fal UV, które są częstą przyczyną modnych schorzeń oczu, jak np. Zaćma. Okulary z filtrem UV wydajnie odbijają wszystkie promienie UVA, UVB i UVC.

Kategoria przyciemnienia(w skali 0-4):
Kat. 3 - do wykorzystywania na energiczne światło słoneczne, ograniczenie napływu światła 82-92% (przepuszczalność 8-18%)

Podobne produkty w kategorii Okulary przeciwsłoneczne

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać