Kérastase Resistance pielęgnacja włosów w postaci żelu nadająca objętość osłabionym włosom Volumifique (Thickening Effect Gel Treatment - Volume and Ocena produktu:

od 84,00 PLN

oszczędzasz do 18%

  • Producent: Kérastase
  • Kategoria: Odżywianie włosów
  • Działanie: zwiększające objętość
  • Pojemność: 200 ml
Oferty (5)
Opis produktu
MLECZKO VOLUMIFIQUE

Mleczko Volumifique do pielęgnacji włosów cienkich i delikatnych. Nadaje im objętości i lekkości, nie obciąża ich struktury. Dzięki temu włosy są pogrubione u nasady, wzmocnione, zdrowe i lśniące.

Lekka konsystencja Mleczka Volumifique gwarantuje równomierne i precyzyjnie rozprowadzenie. Prędko się wchłania, nie pozostawiając na włosach tłustej czy śliskiej warstwy. Poprawnie się spłukuje. Dodatkowym atutem jest przypasowana do dłoni butelka, która zagwarantuje komfortową aplikację mleczka.

Odpowiednią porcję mleczka nanieść na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. W przypadku krótszych i przeciętnych włosów starczy porcja wielkości 1 orzecha laskowego, przy dłuższych włosach 2 orzechów. Następnie preparat należy rozprowadzić i wmasować w długości i na końcach. Żeby umożliwić wchłonięcie się elementów dynamicznych preparat należy pozostawić na ok. 2-3 minuty. Na koniec starannie spłukać.

Mleczko gromadzi w sobie ultralekkie tekstury, które łączą ze sobą szereg bezcennych składników intensywnych. Użytkowanie go jest prostą odpowiedzią na pytanie "jak zwiększyć gęstość włosów". Nawet cienkie włosy zyskają dzięki niemu atrakcyjną pojemność od samej nasady.

Skuteczność zapewnia zastosowanie innowacyjnej formuły mleczka, która została oparta o Ampliflex system. Składają się na nią, m.in. Następujące komponenty:

• Puder Celulozowy. To dzięki niemu choćby najcieńsze włosy zyskają optyczny efekt fizycznego zwiększenia pojemności w kontakcie z wodą.

• Polimery Kationu, które dodają włosom widocznego blasku. Potrafią zlokalizować najmocniej uwrażliwione strefy włosów od nasady, aż po same końce.

• Stylight® texture, czyli lekki krem,który jest specjalnie przeznaczony do uzyskania pokaźniejszej średnicy włosa. Dzięki nie obciążającej konsystencji, włosy w całości mogą przyswoić zawarte w mleczku wartości odżywcze.

Efekt?

nawet najcieńsze włosy po zastosowaniu kolekcji Volumifique konkretnie zyskują na pojemności i lekkości. Włosy zostaną uniesione przy samej nasadzie, co gwarantuje dłuższe utrzymanie się wymodelowanej fryzury. Zyskają także same włosy, których struktura zostanie wzmocniona,

pojemność:

  • 200 m

Podobne produkty w kategorii Odżywianie włosów

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać