Kerastase nutritive bain oleo-relax kąpiel oleo- relax do włosów suchych i opornych na układanie 250ml (3474636382651) Ocena produktu:

od 62,00 PLN

oszczędzasz do 22%

  • Producent: KERASTASE
  • Kategoria: Odżywianie włosów
  • Rodzaj włosów: suche i zniszczone
  • Pojemność: 250 ml
Oferty (4)
Opis produktu
KĄPIEL OLÉO-RELAX

Syampon Oléo Complexe - pierwszy tak delikatny towar do włosów na bazie olejków. Kąpiel asygnowana do codziennego oczyszczania każdego rodzaju włosów. Zezwala na energiczną, a zarazem delikatną pielęgnację włosów bez ryzyka ich nadmiernego obciążenia.

oryginalna formuła kąpieli z dodatkiem olejów arganowego, kameliowego i kukurydzianego sprawia, iż codzienna pielęgnacja włosów staje się przyjemnością. Towar sprawdza się wyśmienicie przy oczyszczaniu każdego rodzaju włosów - szlachetne olejki zawarte w Oléo Complexe zapewniają bogatą pielęgnację bez efektu nadmiernego obciążenia włosów. Lekka formuła kąpieli nieskomplikowane rozprowadzenie artykułu na całej powierzchni włosów.

Kąpiel do włosów z olejkami nałożyć na wilgotne włosy. Delikatnie masować skórę głowy do momentu wytworzenia się piany. Następnie dokładnie spłukać. W razie zapotrzebowania czynność powtórzyć pozostawiając kąpiel poprzez kilka chwil na włosach. Po zastosowaniu kąpieli można przejść do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Kąpiel do włosów na bazie olejków doskonale wzbogaca codzienną pielęgnację każdego typu włosów. Włosy odczuwają bogaty dotyk odżywczych olejków, zostają otulone złotym blaskiem i poczuciem niezrównanej lekkości. Kąpiel pozwala skutecznie oczyszczać włosy z zanieczyszczeń, pozostawiając je miękkie, odżywione, a zarazem lekkie. Efektywne działanie kąpieli do włosów zapewnia unikalne połączenie elementów aktywnych zawartych w Oléo Complexe.

  • Olej arganowy - atrybuty odżywcze, regeneracyjne i naprawcze.
  • Olej kukurydziany - wykazuje działanie przeciwutleniające i zmiękczające włosy.
  • Olej kameliowy - wygładza włókna włosów i nadaje im lśnienie.

w efekcie kąpiel gwarantuje aktywną, a jednocześnie finezyjną pielęgnację, która przynosi efekt odżywionych, lekkich, aksamitnie miękkich i lśniących włosów.

pojemność 250 ml

W związku z regulaminem naszego sklepu możesz kupić maksymalnie 6 sztuk tego produktu.

Podobne produkty w kategorii Odżywianie włosów

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać