fluidealiste maskeratine | maska dyscyplinująca włosy 200ml marki Kerastase Ocena produktu:

od 122,00 PLN

oszczędzasz do 14%

  • Producent: Kerastase
  • Kategoria: Odżywianie włosów
  • Postać: maska
  • Pojemność: 200 ml
Oferty (4)
Opis produktu
MASKA DYSCYPLINUJĄCA

Maska dyscyplinująca Kérastase - wygładzająca maska do wszelkich rodzajów włosów, w szczególności niezdyscyplinowanych i uwrażliwionych. Asygnowana włosom skomplikowanym do ułożenia, ze skłonnością do puszenia.

Kremowa i lekka konsystencja produktu sprawia, że maska wyśmienicie rozprowadza się na całej powierzchni włosów. Włókno włosa otulone kremową formułą maski staje się miękkie, zdyscyplinowane i rozciągliwe. Włosy są wypełnione, odżywione.

Dyscyplinującą maskę Kérastase nałożyć na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Wykonać finezyjny masaż na całej długości włosów i na końcówkach. Pozostawić na włosach poprzez ok. 5 minut, a następnie skrupulatnie spłukać. Po zastosowaniu maski do włosów można przejść do zabiegów stylizacyjnych włosów.

Maska dyscyplinująca Kérastase usprawnia codzienną pielęgnację niesfornych i niezdyscyplinowanych włosów. Oryginalne składniki dyscyplinującej maski otulają włókna włosów, nadając im niezwykłą miękkość, lekkość i sprężystość. Dyscyplinująca maska do włosów sprawnie uniemożliwia ich elektryzowaniu i puszeniu się. Wydajne działanie maski dyscyplinującej zapewnia pakiet unikalnych części intensywnych.

  • Morpho-Keratine Complex™, składający się z odbudowujących morpho-elementów, które wzmacniają i wypełniają uszkodzone włókna włosów oraz polimerów, które tworzą na włosach jednolitą warstwę hydrofobową chroniącą je przed czynnikami zewnętrznymi, puszeniem i elektryzowaniem.
  • Baza skrobiowa - łącząc się z polimerami tworzy silną powłokę ochronną na włosach, nadaje odpowiednią teksturę włosom i eksponuje końcowy efekt.
  • elementy lipidowe - wysokie stężenie odżywczych substancji lipidowych zagwarantuje włosom dogłębną regenerację uszkodzeń.

Włosy po zastosowaniu dyscyplinującej maski są jedwabiście miękkie, rozciągliwe i zdyscyplinowane. efektywnie odżywia i odbudowuje włosy bez ryzyka ich nadmiernego obciążenia.

pojemność

Maska przystępna w dwóch objętościach: 200 ml oraz 500 ml


Wybrane opinie kupujących na temat Maski Kerastase Discipline

  • Maska, bez której nie wyobrażam sobie pielęgnacji włosów. Nad wyraz zmiękcza i trochę wygładza. Godna polecenia dla niesfornych włosów. Wyjątkowo sprawna.
  • maska korzystnie się spłukuje, nie obciąża zbytnio włosów jeśli stosowana pojedynczo ale nie w połączeniu z szamponem z tej samej kolekcji

Podobne produkty w kategorii Odżywianie włosów

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać