Buty do biegania Brooks Launch 5 120266, kolor szary

chwilowy brak towaru

  • Producent: Brooks Running
  • Kategoria: Obuwie do biegania
Opis Launch 5
Neutral (neutralne)
Charakterystyka buta

rozciągliwy i dynamiczny model butów do biegania. Zaprojektowany, żeby zapewnić maksymalną wydajność w czasie biegu i pogodzić dynamikę szybkich startów z amortyzacyjnymi potrzebami Twojego ciała. Ten neutralny but należycie współpracuje na twardej nawierzchni. Nie przytłacza biegacza wagą, a przetaczaniu stopy ze śródstopia na palce, towarzyszy lekkość i swoboda. Do tego lekka, elastyczna, „odtłuszczona" cholewka, która dostosowuje się do stopy i otula ją. Launch 5 godzi potrzeby treningowo-startowe i niejednokrotnie jest butem pierwszego wyboru.

Podeszwa

System BioMoGo DNA daje przeważnie stabilizację i równomierne rozłożenie amortyzacji. But dynamicznie dostosowuje się do Twojego kroku i szybkości. A następnie dosłownie oddaje energię, prosto na Twoje stopy. Dostosowuje się od wagi biegacza i nacisku. Dzięki temu pozwala równocześnie na szybkie bieganie, jak i na spokojne długie wybiegania w wolniejszym tempie. Stawy i cały układ ruchu dostają właściwe wsparcie.

Cholewka

Air Mesh Upper w wersji Lightweight Fit to strukturalna siatka o strukturze zapewniającej sztywność i elastyczność w 4 kierunkach. Wtedy kiedy to niezbędnie - powiększa oddychalność cholewki, czuwa nad odprowadzaniem wilgoci, żeby stopy pozostały suche. Wyjątkowo lekka i przewiewna, powoduje wrażenie jakby wcale jej nie było.

Trening a może start?

Ten model łączy świat zawodów i treningów. Jest naszym najszybszym, a zarazem najwygodniejszym modelem treningowym. Został zaprojektowany dla osób, które na treningu lubią swobodę i prędkość, a nie chcą w całości rezygnować ze wsparcia. Po treningu z przyjemnością zabierzesz go na zawody na 5, 10 kilometrów, półmaraton, maraton lub start w triathlonie.

Podobne produkty w kategorii Obuwie do biegania

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać