Adidas i-5923 (bd7798)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Adidas
  • Kategoria: Męskie obuwie sportowe
  • Kolor: czarny
  • Rozmiar: 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46

adidas Iniki to model, który łączy w sobie dziedzictwo obuwia biegowego lat 70’ i progresywne technologie w postaci pianki boost™ w podeszwie. Nazwa modelu – ""Iniki"" wywodzi się z języka hawajskiego, w którym to oznacza „ostry, przeszywający wiatr".

Tej samej nazwy użyto nazywając huragan, który nawiedził Hawaje w 1992 roku. Po tak dynamicznym rodowodzie możemy przypuszczać, że adidas Iniki to model, który dostarczy nam niesamowitych wrażeń w trakcie treningów i pozwolą na osiąganie imponujących rezultatów.

Buty męskie adidas Iniki Runner mają cholewkę wytworzoną z oddychającego materiału tekstylnego, wspartego przez wstawki wykonane ze skóry naturalnej. Dopełnieniem całości są detale ze skóry plastikowej i materiałów syntetycznych.

Wyściółka została wykonana z materiałów odzieżowych. Język został wszyty w cholewę, co sprawia wrażenie, że buty trzymają stopę jak skarpeta. Całość osadzono na podeszwie, którą w części środkowej produkowano z znakomicie amortyzującej pianki boost™, natomiast zewnętrzną warstwę z przyczepnej gumy.

Podobne produkty w kategorii Męskie obuwie sportowe

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać