• Producent: Pampers
  • Kategoria: Majtki dla dzieci

Pampers Do Pływania Splashers 4 Maxi 9-15kg 11szt

Pampers Splashers - pieluchomajtki do pływania

Pampers Splashers to jednorazowe pieluchy wykonane do pływania. Zapewnią ochronę przed wilgocią podczas zabawy na basenie, plaży, czy w parku wodnym. Prawidłowo przylegają do nóżek malucha i uniemożliwiają wydostaniu się zawartości pieluchy. Wszystko po to, by nic nie ograniczało intensywności pluskające się brzdąca. Kto wie, może za parę lat wyrośnie na genialnego pływaka? Na to przyjdzie jeszcze czas, a póki co pora na wesołą zabawę - a jak zabawa w wodzie, to jedynie z Pampers Splashers!

Pampers Splashers nie pęcznieją w kontakcie z wodą, tak jak zwykłe pieluszki. Zapewnią Twojemu maluchowi wspaniałe dopasowanie, choćby kiedy będą mokre. Bezusterkową ochronę w wodzie zapewnia Dual Leak-Guard Barriers. Pielucha korzystnie przylega do nóżek dziecka, dzięki czemu jej zawartość nie wydostaje się na zewnątrz w trakcie wesołej zabawy na plaży.

Łatwe zakładanie i zdejmowanie

Tylko Pampers Splashers zaprojektowano z rozciągliwą taśmą wokół talii gwarantującą dobranie 360°. Dzięki temu pieluchy pasują niczym strój kąpielowy. Z łatwością się je zakłada i zdejmuje – choćby wtedy, gdy są mokre. Nietrudne w rozdzieraniu boczki zaprojektowano tak, aby zmiana pieluchy była prosta i szybka. Kilka chwil później można znowu pluskać się do woli.

bronią jak Pampers, wyglądają jak strój kąpielowy

Z pomocą Pampers Splashers dzień spędzony na basenie będzie jeszcze fajniejszy. Zainspirowana pływaniem grafika powoduje, iż pieluszka wygląda jak strój kąpielowy. Maluchy pokochają je za wesołe rysunki na powierzchni, a rodzice za najwyższą ochronę przed wilgocią w wodzie.

Testowane i potwierdzone klinicznie

Od ponad 50 lat rodzice ufają marce Pampers w pielęgnacji swoich dzieci. Pieluchy, chusteczki i pieluchomajtki Pampers są tworzone z składników, które są gruntownie badane pod kątem bezpieczeństwa. Współpraca z wiodącymi pediatrami, dermatologami pediatrycznymi i ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa, zaowocowało powstaniem towarów o wysokiej jakości, które pomagają chronić i pielęgnować Twoje dziecko.

Podobne produkty w kategorii Majtki dla dzieci

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać