Jack wolfskin kurtka zimowa 'iceland 3in1' niebieski / ciemny niebieski (4055001930630)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Jack Wolfskin
  • Kategoria: Kurtki dla dzieci
  • Kolor: niebieski

W niej wszystko się uda: ICELAND to konwencjonalna kurtka 3 w 1, dlatego jest wyjątkowo uniwersalna. Nad wyraz wytrzymała, nieprzemakalna kurtka zewnętrzna posłuży wyjątkowo, szczególnie długo podczas wędrówek, na co dzień do szkoły i w trakcie przygód w czasie wolnym – a potem można ją jeszcze przekazać kolejnemu użytkownikowi.

Kurtka wewnętrzna z ciepłego polaru NANUK bezusterkowo izoluje podczas wypraw na śniegu. Stanowi odpowiednią ochronę przed chłodem także w zimne dni w okresie przejściowym. Kurtka zewnętrzna i wewnętrzna są ze sobą połączone systemowym zamkiem bezzwłocznym.

Można je więc błyskawicznie rozłączyć i nosić każdą z nich oddzielnie. Dane dodatkowe: 2 kieszenie na biodrachelementy odblaskowekaptur: na stałe połączony z kurtkąkurtka wewnętrzna:kurtka zewnętrzna:NANUK 200: ciepły i wytrzymały polarnienasiąkliwy zamek błyskawiczny regulacja obwodu na dole TEXAPORE MINI OTTOMAN 2L: wytrzymały, nieprzemakalny, wiatroszczelny i oddychający materiał zewnętrzny (nieprzemakalnoś

Podobne produkty w kategorii Kurtki dla dzieci

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać