4f [c4l12-inne6] płyn do prania textile+ 90ml

chwilowy brak towaru

  • Producent: 4F
  • Kategoria: Kurtki damskie
Płyn do prania w saszetce 90ml

4F TEXTILE+ to najwyższej jakości, specjalistyczny płyn do prania i pielęgnacji odzieży sportowej. W szczególności sugerowany do dzianin funkcyjnych: oddychających, nieprzemakalnych, wiatroszczelnych, membranowych, bawełnianych oraz innych niełatwych w pielęgnacji.

znakomicie usuwa zabrudzenia, broniąc strukturę tkanin i ich barwy. Zawarty w formule neutralizator aromatów działa jak antyperspirant, pochłaniając nieprzyjemny aromat potu, na długo utrzymując świeżość tkaniny.

4F TEXTILE+ został opracowany z myślą o osobach energicznie uprawiających najróżniejsze dyscypliny sportu, zarówno rekreacyjnie jak i wyczynowo. Zagwarantuje niezawodną, bezpieczną pielęgnację i ochronę tkanin sportowych.

Przestrzegać warunków prania zalecanych poprzez producentów odzieży. Bronić przed dziećmi. Pasuje do pralek automatycznych, jak i prania ręcznego.

Specyfikacja:

  • elementy: 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, < 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, fosforany.
  • Środek konserwujący: 2-Bromo-2-nitropropane-1, 3-diol, Methylchloroisothiasolinone, Methylisothiasolinone. Kompozycja zapachowa, Linalool, Hexyl Cinnamal.
  • Termin przydatności do wykorzystania: 24 m-ce od daty produkcji.
  • Zawartość netto: 90 ml (zawartość saszetki wystarcza na jedno pranie)

Podobne produkty w kategorii Kurtki damskie

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać