• Producent: Wella
  • Kategoria: Koloryzacja włosów
  • Postać: farba
  • Pojemność: 60 ml
Marzysz o głćbokim, mocno nasyconym odcieniu? Pragniesz przyjemnej i przystępnej koloryzacji w domowym zaciszu? Wella Koleston Perfect ME+ jest właśnie dla Ciebie! produkt zapewnia 100% pokrycia siwych włosów. Odcień można zmienić nawet o trzy tony, a dzićki temu, iż farba zawiera komponenty pielćgnujące nie narażasz swych włosów na uszkodzenia. Formuła farby jest oparta na bazie innowacyjnej molekuły ME+ z pigmentem, która sprawia,artykuł nie powoduje alergii i reakcji uczuleniowych. Delikatny, kwiatowy zapach nie podrażnia nosa i z całą pewnością jest ogromnym atutem. 5 prawdziwych efektów skrupulatne krycie, Pielćgnacja, Zdrowy, intensywny kolor, Brak podrażnień, Delikatny, kwiatowy zapach.sprawdź, jakie możliwości daje Wella Koleston Perfect ME+ objętość60ml
UWAGA! Farba nie posiada oksydantu. Musisz zakupić go osobno.przypasuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania oraz kondycji swych włosów.
Pamićtaj jeszcze o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich odcień na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.

Podobne produkty w kategorii Koloryzacja włosów

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać