• Producent: Wella
  • Kategoria: Koloryzacja włosów
  • Postać: farba
  • Pojemność: 60 ml
Marzysz o głćbokim, mocno nasyconym kolorze? Pragniesz przyjemnej i prostej koloryzacji w domowym zaciszu? Wella Koleston Perfect jest właśnie dla Ciebie! artykuł zagwarantuje 100% pokrycia siwych włosów. Kolor można zmienić nawet o trzy tony, a dzićki temu, iż farba gromadzi elementy pielćgnujące nie narażasz swych włosów na uszkodzenia. Formuła farby jest oparta na bazie nowoczesnej molekuły ME+ z pigmentem, która powoduje,towar nie sprawia alergii i reakcji uczuleniowych. Delikatny, kwiatowy aromat nie podrażnia nosa i niewątpliwie jest ogromnym atutem. 5 prawdziwych efektów skrupulatne krycie, Pielćgnacja, Zdrowy, dynamiczny kolor, Brak podrażnień, finezyjny, kwiatowy aromat.sprawdź, jakie możliwości daje Wella Koleston Perfect pojemność60ml
UWAGA! Farba nie posiada oksydantu. Musisz zakupić go osobno.przypasuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania, a także kondycji swoich włosów.
Pamićtaj również o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich kolor na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.

Podobne produkty w kategorii Koloryzacja włosów

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać