• Producent: Wella Professionals
  • Kategoria: Koloryzacja włosów
  • Postać: farba
  • Pojemność: 60 ml
Marzysz o głćbokim, potężnie nasyconym kolorze? Pragniesz przyjemnej i łatwej koloryzacji w domowym zaciszu? Wella Koleston Perfect jest właśnie dla Ciebie! artykuł zagwarantuje 100% pokrycia siwych włosów. Odcień można zmienić choćby o trzy tony, a dzićki temu, iż farba mieści komponenty pielćgnujące nie narażasz swych włosów na uszkodzenia. Formuła farby jest oparta na bazie postępowej molekuły ME+ z pigmentem, która sprawia,artykuł nie sprawia alergii i reakcji uczuleniowych. Delikatny, kwiatowy zapach nie podrażnia nosa i bez wątpienia jest ogromnym atutem. 5 prawdziwych efektów skrupulatne krycie, Pielćgnacja, Zdrowy, intensywny kolor, Brak podrażnień, Delikatny, kwiatowy zapach.zobacz, jakie możliwości daje Wella Koleston Perfect pojemność60ml
UWAGA! Farba nie gromadzi oksydantu. Musisz zakupić go osobno.przypasuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania i kondycji swoich włosów.
Pamićtaj jeszcze o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich odcień na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.

Podobne produkty w kategorii Koloryzacja włosów

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać