• Producent: Wella
  • Kategoria: Koloryzacja włosów
  • Postać: farba
  • Pojemność: 60 ml
Marzysz o głćbokim, solidnie nasyconym kolorze? Pragniesz przyjemnej i nietrudnej koloryzacji w domowym zaciszu? Wella Koleston Perfect jest właśnie dla Ciebie! produkt zagwarantuje 100% pokrycia siwych włosów. Odcień można zmienić choćby o trzy tony, a dzićki temu, że farba zawiera składniki pielćgnujące nie narażasz swych włosów na uszkodzenia. Formuła farby jest oparta na bazie nowoczesnej molekuły ME+ z pigmentem, która sprawia,artykuł nie sprawia alergii i reakcji uczuleniowych. Delikatny, kwiatowy zapach nie podrażnia nosa i z całą pewnością jest ogromnym atutem. 5 prawdziwych efektów skrupulatne krycie, Pielćgnacja, Zdrowy, intensywny kolor, Brak podrażnień, delikatny, kwiatowy zapach.sprawdź, jakie możliwości daje Wella Koleston Perfect pojemność60ml
UWAGA! Farba nie zawiera oksydantu. Musisz zakupić go osobno.dostosuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania oraz kondycji swych włosów.
Pamićtaj na dodatek o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich odcień na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.

Podobne produkty w kategorii Koloryzacja włosów

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać