koleston perfect me+ 60ml vibrant reds 6/43 marki Wella

chwilowy brak towaru

  • Producent: Wella
  • Kategoria: Koloryzacja włosów
  • Postać: farba
  • Pojemność: 60 ml
Marzysz o głćbokim, mocno nasyconym kolorze? Pragniesz przyjemnej i łatwej koloryzacji w domowym zaciszu? Wella Koleston Perfect jest właśnie dla Ciebie! produkt zapewnia 100% pokrycia siwych włosów. Odcień można zmienić nawet o trzy tony, a dzićki temu, że farba zawiera elementy pielćgnujące nie narażasz swoich włosów na uszkodzenia. Formuła farby jest oparta na bazie postępowej molekuły ME+ z pigmentem, która powoduje,produkt nie powoduje alergii i reakcji uczuleniowych. Delikatny, kwiatowy zapach nie podrażnia nosa i z całą pewnością jest ogromnym atutem. 5 prawdziwych efektów precyzyjne krycie, Pielćgnacja, Zdrowy, energiczny kolor, Brak podrażnień, finezyjny, kwiatowy zapach.zobacz, jakie możliwości daje Wella Koleston Perfect objętość60ml
UWAGA! Farba nie gromadzi oksydantu. Musisz zakupić go osobno.przystosuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania oraz kondycji swych włosów.
Pamićtaj jeszcze o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - wyłącznie dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich kolor na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.

Podobne produkty w kategorii Koloryzacja włosów

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać