• Producent: Wella
  • Kategoria: Koloryzacja włosów
  • Postać: farba
  • Pojemność: 60 ml
Marzysz o głćbokim, potężnie nasyconym kolorze? Pragniesz przyjemnej i nietrudnej koloryzacji w domowym zaciszu? Wella Koleston Perfect jest właśnie dla Ciebie! towar gwarantuje 100% pokrycia siwych włosów. Kolor można zmienić choćby o trzy tony, a dzićki temu, że farba posiada elementy pielćgnujące nie narażasz swoich włosów na uszkodzenia. Formuła farby jest oparta na bazie nowoczesnej molekuły ME+ z pigmentem, która powoduje,towar nie powoduje alergii i reakcji uczuleniowych. Finezyjny, kwiatowy aromat nie podrażnia nosa i na pewno jest ogromnym atutem. 5 prawdziwych efektów skrupulatne krycie, Pielćgnacja, Zdrowy, energiczny kolor, Brak podrażnień, finezyjny, kwiatowy aromat.przejrzyj, jakie możliwości daje Wella Koleston Perfect pojemność60ml
UWAGA! Farba nie gromadzi oksydantu. Musisz zakupić go osobno.przystosuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania, a także kondycji swoich włosów.
Pamićtaj jeszcze o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich odcień na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.

Podobne produkty w kategorii Koloryzacja włosów

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać