• Producent: Wella
  • Kategoria: Koloryzacja włosów
  • Postać: farba
  • Pojemność: 60 ml
Marzysz o głćbokim, konkretnie nasyconym odcieniu? Pragniesz przyjemnej i łatwej koloryzacji w domowym zaciszu? Wella Koleston Perfect jest właśnie dla Ciebie! towar zapewnia 100% pokrycia siwych włosów. Kolor można zmienić choćby o trzy tony, a dzićki temu, że farba gromadzi składniki pielćgnujące nie narażasz swoich włosów na uszkodzenia. Formuła farby jest oparta na bazie nowoczesnej molekuły ME+ z pigmentem, która powoduje,artykuł nie powoduje alergii i reakcji uczuleniowych. Finezyjny, kwiatowy zapach nie podrażnia nosa i bez dwóch zdań jest ogromnym atutem. 5 prawdziwych efektów dokładne krycie, Pielćgnacja, Zdrowy, intensywny kolor, Brak podrażnień, finezyjny, kwiatowy zapach.zobacz, jakie możliwości daje Wella Koleston Perfect objętość60ml
UWAGA! Farba nie posiada oksydantu. Musisz zakupić go osobno.przystosuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania oraz kondycji swoich włosów.
Pamićtaj na dodatek o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - jedynie dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich kolor na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.

Podobne produkty w kategorii Koloryzacja włosów

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać