• Producent: Wella
  • Kategoria: Koloryzacja włosów
  • Postać: farba
  • Pojemność: 60 ml
Marzysz o głćbokim, mocno nasyconym odcieniu? Pragniesz przyjemnej i łatwej koloryzacji w domowym zaciszu? Wella Koleston Perfect jest właśnie dla Ciebie! towar gwarantuje 100% pokrycia siwych włosów. Kolor można zmienić nawet o trzy tony, a dzićki temu, że farba posiada składniki pielćgnujące nie narażasz swoich włosów na uszkodzenia. Formuła farby jest oparta na bazie innowacyjnej molekuły ME+ z pigmentem, która powoduje,towar nie sprawia alergii i reakcji uczuleniowych. Finezyjny, kwiatowy zapach nie podrażnia nosa i niewątpliwie jest ogromnym atutem. 5 prawdziwych efektów staranne krycie, Pielćgnacja, Zdrowy, aktywny kolor, Brak podrażnień, finezyjny, kwiatowy aromat.zobacz, jakie możliwości daje Wella Koleston Perfect pojemność60ml
UWAGA! Farba nie posiada oksydantu. Musisz zakupić go osobno.dostosuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania i kondycji swych włosów.
Pamićtaj dodatkowo o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich odcień na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.

Podobne produkty w kategorii Koloryzacja włosów

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać