• Producent: Wella Professionals
  • Kategoria: Koloryzacja włosów
  • Postać: farba
  • Pojemność: 60 ml
Marzysz o głćbokim, potężnie nasyconym kolorze? Pragniesz przyjemnej i przystępnej koloryzacji w domowym zaciszu? Wella Koleston Perfect jest właśnie dla Ciebie! artykuł zagwarantuje 100% pokrycia siwych włosów. Kolor można zmienić nawet o trzy tony, a dzićki temu, iż farba gromadzi elementy pielćgnujące nie narażasz swych włosów na uszkodzenia. Formuła farby jest oparta na bazie progresywnej molekuły ME+ z pigmentem, która powoduje,towar nie sprawia alergii i reakcji uczuleniowych. Delikatny, kwiatowy zapach nie podrażnia nosa i na pewno jest ogromnym atutem. 5 prawdziwych efektów staranne krycie, Pielćgnacja, Zdrowy, intensywny kolor, Brak podrażnień, Delikatny, kwiatowy zapach.sprawdź, jakie możliwości daje Wella Koleston Perfect objętość60ml
UWAGA! Farba nie mieści oksydantu. Musisz zakupić go osobno.przypasuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania oraz kondycji swoich włosów.
Pamićtaj jeszcze o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich kolor na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.

Podobne produkty w kategorii Koloryzacja włosów

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać