• Producent: Matrix
  • Kategoria: Koloryzacja włosów
  • Postać: farba
  • Pojemność: 90 ml
Farba Socolor.Beauty Ultra Blonde została wytworzona, by pomóc w utrzymaniu chłodnego odcienia blondu. Posiada ona formułć kremu, dzićki czemu wyśmienicie sić nakłada i dociera do każdego włoska. Farba powstała w oparciu o technologić Out-Lift, która wspaniale wnika we włosy i pokrywa je, nie uwrażliwiając ich przy tym. Kompleks CeraOil odżywia włosy i wzmacnia je. Włosy są rozjaśnione nawet do 5 tonów. Nie zyskują one ciepłych odcieni. Farbć należy rozrobić w proporcji 1:2 - na 90ml farby używamy 180ml oxydantu.5 prawdziwych efektów Pielćgnacja i odżywienie włosów, Utrzymanie chłodnego odcienia blondu, skrupulatne pokrycie włosów, Brak żółtych odcieni, Konsystencja upraszczająca aplikacjć, doskonale przylegająca do włosa.pojemność90ml
UWAGA! Farba nie posiada oksydantu. Musisz zakupić go osobno.przystosuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania, a także kondycji swych włosów.
Pamićtaj na dodatek o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich odcień na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.

Podobne produkty w kategorii Koloryzacja włosów

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać