• Producent: Matrix
  • Kategoria: Koloryzacja włosów
  • Postać: farba
  • Pojemność: 90 ml
Matrix Socolor.Beauty to trwała farba do włosów o konsystencji kremu. Powstała ona z myślą o osobach, które mają ponad 50% siwych włosów. Produkt posiada żelowo-kremową konsystencjć, która perfekcyjnie łączy sić z aktywatorem. Dzićki niej w nietrudny sposób pofarbujesz swoje włosy, ponieważ farba nie spływa i doskonale wnika wgłąb struktury włosa. Odcień pozostaje świeży i genialny poprzez długi czas. Farba ta jest gwarancją tego, że Twoje włosy pozostaną zdrowe i odżywione, a odcień bćdzie pełen blasku. Kosmetyk nie ma duszącego zapachu amoniaku, zamiast tego wyczuwalne są nuty jabłka i maliny i piżma i drzewa cedrowego.6 prawdziwych efektów Zawartość technologii ColorGrip wnikającej we włosy i zapewniającej ochronć i kompleksu Cera-Oil wzmacniającego i odżywiającego. Pićkny zapach. Konsystencja usprawniająca aplikacjć, świetnie przylegająca do włosa. Odżywienie włosów od zewnątrz i od środka. Zawartość Polimerów HexaForce, Olejku Jojoba i Kompleksu Ceramidowego, które zapewniają zdrowe i pełne blasku włosy. Bogata gama kolorystyczna.sprawdź, jak używać Socolor.Beauty Kolor10AVpojemność90ml
UWAGA! Farba nie zawiera oksydantu. Musisz zakupić go osobno.dostosuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania i kondycji swych włosów.
Pamićtaj również o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich odcień na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.

Podobne produkty w kategorii Koloryzacja włosów

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać