• Khadi - Henna Naturalna z Amlą i Jatrophą - Foto Khadi - Henna Naturalna z Amlą i Jatrophą

Zdjęcia produktu

Koloryzacja włosów

Henna Naturalna z Amlą i Jatrophą (Khadi)

Opinie oraz recenzje

Brak danych

Ważne parametry

  • Kategoria: Uroda » Koloryzacja włosów
  • Marka: Khadi
  • Dostępność produktu: Tymczasowo niedostępny
Więcej cech produktu

Informacje na temat produktu

OpisNaturalna henna do włosów Khadi, która powstała wyłącznie na bazie ekstraktów roślinnych i ajurwedyjskich ziół. Henna Khadi z Amlą i Jatrophą podczas naturalnej koloryzacji jaką jest hennowanie...

Najlepsza cena

Brak produktu jest w sklepie Idź do sklepu Zobacz produkty podobne

Niestety, ale na chwilę obecną w żadnym sklepie znajdującym się w naszej bazie nie udało odnaleźć się powyższego produktu. Baza sklepów jest ciągle modyfikowana, zapraszamy za kilka dni.

Cały opis Khadi - Henna Naturalna z Amlą i Jatrophą

OpisNaturalna henna do włosów Khadi, która powstała jedynie na bazie ekstraktów roślinnych i ajurwedyjskich ziół. Henna Khadi z Amlą i Jatrophą w trakcie naturalnej koloryzacji jaką jest hennowanie włosów nadaje im odcień pogłębionej, ciemnej czerwieni.

Uzyskany kolor jest niezwykle aktywny dzięki użytym specjalnym procedurom produkcji. Henna do włosów to kolory naturalne,energiczne i trwałe.Ziołowe farby do włosów w przeciwieństwie do fabr chemicznych nie niszczą włosów, tylko je odżywiają i wzmacniają, ponieważ naturalne barwniki mają jednocześnie właściwości odżywcze.

Wnikają w strukturę włosa i zamykają jego łuskę, ale nie reagują z nimi i nie barwią ich trwale (czynią to barwniki chemiczne, co jest związane z niszczeniem ich). Dzięki temu po naturalnej koloryzacji farbami Khadi włosy są widocznie umocnione, grubsze (posiadają obszerniejszą objętość), oraz zyskują dodatkowy, naturalny błysk (lśnią potężnym, naturalnym kolorem – zwłaszcza w świetle słonecznym).Henna Khadi z Amlą i Jatrophą instrukcja użyciaNaturalne farby do włosów – przeznaczenie i użycieNaturalne henny to bezpieczne farby do włosów dla ciężarnych.

Henna Khadi z Amlą i Jatrophą służy do farbowania jasnych albo siwych włosów (farba ziołowa nie rozjaśni naturalnego koloru). Jest dedykowana dla osób, którym zależy na takiej koloryzacji, jaka zachowa ich włosy w prawidłowej kondycji, a nawet je odżywi i wzmocni.

Farby ziołowe do włosów Kahdi mogą być wykorzystywane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn w każdym wieku. Henny i kosmetyki Khadi są przykładem kosmetyków naturalnych, które są produktywną alternatywą dla drogeryjnych (chemicznych) farb do włosów.

Osoby mające włosy bardzo osłabione (np. Po chemioterapii) albo zniszczone (np. Wielokrotnym rozjaśnianiem) powinny przed zastosowaniem wykonać nałożenie henny (przygotowanej wg instrukcji pasty) na kosmyk włosów, aby sprawdzić, czy włosy w reakcji z ziołami nie zabarwią się na niepożądany zielonkawy odcień.

Henny do włosów Khadi to bezpieczne farby do włosów dla ciężarnych, ponieważ nie zawierają żadnych destrukcyjnych chemicznych substancji.Farbowanie włosów henną - sposób użyciaPrzygotowanie włosów do naturalnej koloryzacji.Umyj włosy szamponem bez silikonów.

Jeśli stosujesz szampony albo odżywki z silikonem, to najlepiej umyj je szamponem oczyszczającym lub przeciwłupieżowym bez silikonu kilka razy zanim zdecydujesz się na wykorzystanie naturalnej henny na włosy. Pamiętaj też, by nie olejować włosów na 48h przed koloryzacją.Przygotowanie henny w paście - rozrobienie farby ziołowej w opakowaniu.trafnyą liczba proszku zalej ciepłą wodą o temperaturze ok 80°C, wymieszaj do uzyskania konsystencji gęstej śmietany.

W celu wzmocnienie efektu można gotową pastę odstawić w ciepłe miejsce (np. Na kaloryfer) na kilka godzin. Dodane do henny zioła aktywują się wtedy jeszcze bardziej.Hennowanie włosów – jak powinna być nakładana henna na włosy.Kiedy mikstura trochę ostygnie, wciąż jeszcze ciepłą nałóż na włosy (mogą być wilgotne lub suche, w zależności od preferencji) nakładając ją od dołu włosa do końca.

Hennę można również odłożyć w ciepłe miejsce na dłużej, a przed nałożeniem lekko ją ogrzać (nie wolno za niezwykle - ma być mocno ciepła).Czas pozostawiania henny na włosach.Włosy owiń folią i ciepłym ręcznikiem lub użyj czepka cieplnego.

Pozostaw na głowie od 30 minut do 2 godzin lub nawet dłużej. W celu wzmocnienia efektu koloryzacji można zostawić hennę na włosach dłużej (np. Na całą noc).Spłukanie i oczekiwanie na pełny efekt koloryzacji.Spłucz włosy ciepłą wodą i nie myj włosów poprzez 48h.

Bądź cierpliwa. Odcień w wyniku cyklu utleniania, ściemnieje i uzyska energiczniejszy odcień w ciągu kilku dni od farbowania.Naturalne farbowanie włosów siwych i bardzo jasnychHenna Khadi z Amlą i Jatrophą może być używana podczas hennowania dwustopniowego.

Jeśli Twoje włosy są mocno rozjaśnione lub siwe, farbowanie włosów henną na ciemniejsze kolory może nie spełnić Twoich oczekiwań kolorystycznych. W takim przypadku (np. Gdy przystępujemy do farbowania włosów siwych) poleca się wykorzystać metodę farbowania dwustopniowego.

Metoda ta jest również zalecana w przypadku włosów wytrzymałych na koloryzację (z zamkniętą łuską włosa). Najpierw farbuje się włosy henną naturalną (czystą) albo henną z dodatkiem amli, jatrophy i ajurwedysjkich ziół (jeśli chcemy uzyskać konkretnie ciemny efekt na wyjściowo dość jasnych włosach), a następnie przeprowadza się koloryzację za pomocą ziołowej farby Khadi w pożądanym odcieniu.Farbowanie czystą henną naturalną lub henną z amlą.Przygotuj Henną z Amlą i Jatrophą (jeśli chcesz uzyskać usztywniony efekt) albo Naturalną Hennę Khadi czerwoną (czystą) według instrukcji i zafarbuj włosy na czerwony odcień.Koloryzacja docelowa.Po spłukaniu henny od razu albo następnego dnia zaaplikuj na włosy wybrany odcień farby Khadi w ciemniejszym odcieniu.Uwaga: Farby ziołowe Khadi nieprzeciętnie nadają się do tego, by je ze sobą dowolnie mieszać.

Dlatego w zależności od własnych doświadczeń i pragnień mnóstwo pań stosuje swoje własne proporcje zmieszanych ze sobą przeróżnych farb Khadi.Naturalna koloryzacja - ważne wskazówkiPrzed zastosowaniem naturalnej henny należy się zapoznać z instrukcją załączoną do opakowania.

Ziołowe farby do włosów można aplikować wyłącznie na niepodrażnioną skórę głowy, nakładając ja na kolejne pasma włosów od skóry głowy do ich końcówek (w przeciwnym razie zastygająca w postaci skorupy henna uniemożliwi dotarcie do niższych partii włosów)Przed pierwszym (i każdym kolejnym) zastosowaniem farby Khadi należy pozbyć się z włosów silikonu, który jest powszechnie używany w szamponach i odżywkach do włosów.

Możemy się go skutecznie pozbyć myjąc głowę (najlepiej kilka razy kilka dni pod rząd) szamponem oczyszczającym albo przeciwłupieżowym nie zawierającym silikonu. Zapobiega on wniknięcie składników roślinnych w strukturę włosa.Ziołowe farby do włosów szczególnie „brudzą" skórę i ubrania, dlatego zaleca się posmarować olejkiem skórę poniżej linii włosów, a podczas gdy nakładana jest henna na włosy wykorzystać adekwatnego ubioru i ręczników.Do Henny Khadi można dodać podczas rozrabiania dużo przeróżnych dodatków:kwaśny dodatek (sok z połówki cytryny albo pomarańczy) – by uzyskać mocniejszy i nieco ciemniejszy odcieńkawę, herbatę, amlę – aby odcień był ciemniejszybezbarwną hennę cassia – aby odcień był bardziej jaskrawy (bardziej rudy)żel z wygotowanego siemienia lnianego – ułatwi on aplikację i spowoduje, że włosy będą mniej sucheklika kropli swojego ulubionego olejku (jeżeli aromat farby jest zbyt aktywny).Henna jak każde zioło może wysuszać lekko włosy, dlatego naturalną koloryzację warto uzupełnić olejowaniem za pomocą olejków i olejów do włosów.

Uwaga: zachowując odstęp 48h jednocześnie przed jak i po koloryzacji, żeby nie uniemożliwić wnikania i utlenienia się barwników).Niewykorzystaną przygotowaną pastę farby Khadi można przechowywać w zamrażalniku, a przed kolejnym zastosowaniem wystarczy ją podgrzać.w przypadku włosów wyjątkowo osłabionych lub zniszczonych częstym farbowaniem zaleca się wykonanie testowego farbowania na kosmyku włosów, ponieważ zniszczona łuska włosów potrafi zareagować z naturalnymi barwnikami i zabarwić się na zielony kolor.Naturalna koloryzacja może być wykorzystywana praktycznie tak często, jak się chce.

Ziołowe farby do włosów zaleca się używać co 3-5 tygodni. Można także w międzyczasie (np. 1-2 tyg. Po farbowaniu) stosować neutralną (bezbarwną) hennę Cassia, która jest bezbarwną odmianą henny. Ponadto wzmocni i odżywi ona włosy i pogłębi jeszcze ich połysk.Zmiana odcienia koloru po koloryzacji naturalną henną jest zjawiskiem naturalnym.

Wynika to z utleniania się poszczególnych barwników poprzez kilka dni po farbowaniu, a następnie z nierównomiernego wypłukiwania się ich z każdym myciem. Na przykład Indygo (odpowiadające za ciemną i zimną tonację) wypłukuje się szybciej niż henna (barwiącą na czerwono – rudy kolor), dlatego z czasem włosy jaśnieją, a ich odcień jest coraz cieplejszy.Można łączyć ze sobą zróżnicowane farby Khadi.

Efekt takiego zabiegu, jakim jest naturalna koloryzacja, zależny jest od indywidualnej budowy i kondycji włosów. Dlatego najlepiej jest samemu zespoić równocześnie częstość, jak i mieszankę stosowanych farb.atuty farb KhadiHenna Khadi z Amlą i Jatrophą zapewnia następujące efekty:skuteczne pokrycie siwych włosówbezproblemowa i samodzielna koloryzacjaregeneracja osłabionych i zniszczonych włosówdziałanie przeciwgrzybiczne i przeciwłupieżowewzmocnienie cebulek włosowychniezwykły, a zarazem naturalny lśnienie i objętość włosówFarby Khadi są wolne od (nie zwierają):konserwantówwzmacniaczy barwsoli metaliperfum i olejków esencjonalnychWszystkie henny Khadi posiadają niemiecki atest BDIH, który zapewnia, iż te naturalne farby do włosów są najwyższej jakości i spełniają ekologiczne wymagania stawiane kosmetykom naturalnym.

Ten certyfikat posiadają także prawie wszystkie inne kosmetyki Khadi. Warto przy tym podkreślić, iż henna do włosów (znana też jako chna Khadi) to kilkanaście zróżnicowanych odcieni, które są nadzwyczajne, jako farby do włosów dla ciężarnych.Pozytywne opinie użytkownikówOpinie na temat Henny Khadi z Amlą i Jatrophą, wskazują na następujące korzyści z jej wykorzystywania:trwały, wyraźny kolorskuteczne pokrycie siwiznyodżywianie i regeneracja włosówzachwycający lśnienie i objętośćNaturalna henna do włosów w niższej cenieOd czego zależy wartość Henna Khadi z Amlą i JatrophąHenny Khadi są certyfikowanym kosmetykiem wytworzonym według ekologicznych standardów.

Powstają tylko z naturalnych towarów najwyższej jakości. Mimo tego ich cena jest analogiczna do innych naturalnych farb do włosów dostępnych na rynku. W dodatku w sklepie KosmetykiNatura.pl cena naturalnej henny z amlą i jatrophą zależy od liczby zamawianych sztuk.

Im więcej zamawiamy sztuk danej farby Khadi, tym niższa jest jej wartość jednostkowa.Gdzie nabyć taniej naturalne farby Khadi?Okazyjna wartość dostępna jest jedynie dla zamówień składanych drogą internetową.

Promocja „Taniej za więcej" obsługiwana jest poprzez sklep KosmetykiNatura.pl.SkładSkładniki - Opis i właściwościHenna to roślina, której liście głęboko odżywiają i farbują włosy na czerwony kolor. Ma atrybuty przeciwgrzybiczne.

Można uzyskać inny odcień gotowego barwnika w zależności, co doda się do utartych liści henny (np. Indygo – brązowy, a liście herbaty - pomarańczowy)Amla – agrest indyjski - jest najbogatszym znanym źródłem witaminy C, a także długotrwałym antyoksydantem.

Ma szczególne właściwości wpływające na zdrowie i piękno włosów. Wzmacnia cebulki i przeciwdziała wypadaniu włosów. Odżywia i wygładza włosy nadając im piękny lśnienie. Wymieszana z henną zapewnia lekko ciemniejszy odcień farby.Jatropha - inaczej Jatrofa - to element roślinny dodawany do farb z henną, który wzmacnia efekt koloryzacji na odcienie rude i miedziane.

Ciekawostką jest to, iż pochodzi ona z Ameryki Środkowej, tak więc w kosmetyki ajurwedyjskich użytkowana jest od stosunkowo niedawna.Bhringraj to zioło znane w ajurwedzie jako „władca włosów". Wspomaga i stymuluje porost włosów, a także uniemożliwia przedwczesnemu łysieniu, a także wspomaga walkę z łupieżem.

Ma atrybuty przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne. Ze względu na zawartość naturalnych barwników (lawsonu i eumelaniny) lekko przyciemnia włosy, a w sytuacji siwych włosów może choćby doprowadzić do ponownego wybarwienia włókna siwego włosa.Brahmi - lecznicze zioło, mające użycie w medycynie ajurwedyjskiej przeciwko wypadaniu włosów oraz we wszelkich problemach skórnych oraz neurologicznych.

Znane są również jego nad wyraz dobre parametry wzmacniające koncentrację i pamięć (z tego powodu nazywany jest również odżywką dla mózgu), lecz też w szeregu innych dolegliwości.Neem zwane jest "cudownym drzewem" i jest nad wyraz uwielbiane w medycynie ajurwedyjskiej ze względu na właściwości lecznicze, antyseptyczne, antygrzybiczne, odkażające i tonizujące.

Neem stosowane jest m.in. Przeciw łupieżowi. Leczy wypryski i inne problemy skóry.Shikakai to naturalny środek oczyszczący z liści rośliny Acacia concinna. Może wysuszać, dlatego z zasady stosuje się go w połączeniu z olejkami albo odżywczymi ziołami.Harad - (hara) - migdałecznik chebułowiec, znany w medycynie chińskiej, tybetańskiej i indysjkiej jako owoc długiego życia.

Zawarty w nim kwas chebulinowy, kwas chebulagowy i chebulanina mają nieszablonowe właściwości odżywcze.Vibhitaki - ekstrakt tej rośliny ma pokaźne parametry przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe, pondato wzmacnia cebulki włosowe i wzbogaca kolor włosów.Skład INCILawsonia Inermis (Henna), Emblica Officinalis (Amla), Eclipta Alba (Bhringaraj), Bacopa Monniera (Brahmi), Acacia Concinna (Shikakai), Terminalia Chebula (Harad), Jatpropha Glandulifera (Jatropha), Azadirachta Indica (Neem), Terminalia Bellirica Roxb.

(Vibhitaki).Co oznacza skrót INCIMiędzynarodowe nazewnictwo elementów kosmetyków (ang. International Nomenclature of Cosmetic Ingredients, INCI) jest to system mający na celu ujednolicenie nazewnictwa elementów kosmetyków.

Skład każdego towaru kosmetycznego musi być według prawa Uni Europejskiej zadeklarowany w nazewnictwie INCI, w którym stosuje się angielskie nazwy związków chemicznych i łacińskie nazwy roślin. Nazwy części wykorzystanych w kosmetyku umieszcza się w kolejności, żeby na początku znajdowały się substancje zastosowane w największej ilości, a na końcu w najmniejszej.

Substancje, które stanowią mniej niż 1% objętości towaru mogą być wypisane na końcu listy nieuporządkowane....

Cechy i parametry produktu

Kategoria

Koloryzacja włosów

Producent

Khadi

Postać

Henna

Opinia użytkowników

-

Recenzje / opinie użytkowników

Będzie naprawdę super, jeśli prześlesz swoją recenzję / opinię o produkcie Khadi - Henna Naturalna z Amlą i Jatrophą. Pomóż pozostałym użytkownikom w podjęciu decyzji o zakupie.

Dodaj opinię lub recenzję produktu

Imię
Ocena
Tytuł
Opinia

Khadi - Henna Naturalna z Amlą i Jatrophą możesz aktualnie kupić w:

Zapoznaj się z promocyjnymi ofertami na Khadi - Henna Naturalna z Amlą i Jatrophą. Zobacz wybrane propozycje, warunki szybkiej dostawy oraz opinie na temat produktu: