• Producent: Kerastase
  • Kategoria: Koloryzacja włosów
  • Kolor: blond
  • Pojemność: 10 ml

Tusz Kérastase Touche Chromatique to pierwszy produkt korygujący kolor do mieszania z maską do włosów. Tusze Chromatique korygują refleksy, nadają kolorowi blasku i promienności na całej długości włosów. Nie zastępują one koloryzacji, lecz pozwalają utrzymać żywy odcień i piękną strukturę włosów na dłużej między koloryzacjami.
Tusz stosuje się od 2-3 tygodnia po koloryzacji aż do ostatniego tygodnia procesu koloryzacji. Aby zapewnić jednorodny efekt i uniknąć przeciążenia włókna włosów, produkt należy stosować raz w tygodniu (średnio co 3 mycie włosów).

Kolor

Zimny blond - neutralizuje niechciane żółte refleksy albo pomaga uzyskać jeszcze głębszy zimny blond. Koryguje odcienie blondu (8/9/10).

Tusz dostępny jest w 4 dostosowanych do jednostkowych potrzeb odcieniach dla spersonalizowanej korekcji koloru włosów farbowanych. Pozostałe kolory - zimny brąz, czerwony i miedziany dostępne są w naszym sklepie tutaj.

Jak używać Tuszy Kerastase Touche Chromatique?

Tusz Chromatique musi być świeżo zmieszany, tuż przed aplikacją, w celu zapewnienia produktywności barwników bezpośrednich i zapewnienia pożądanego odcienia. Nie jest zalecane mieszanie Tuszy Chromatique z innymi maskami lub odżywkami aniżeli Kerastase Reflection. Tusz może być użytkowany z odżywką Chromatique - tak jak w sytuacji Maski Chromatique, należy stosować się do instrukcji, przestrzegać czasu pozostawienia artykułu na włosach (5 minut), jak ponadto proporcji mieszanki.

Porada: Jeżeli refleksy są zbyt intensywne, należy użyć neutralnego szamponu na suche włosy i wykonać masaż na długości włosów. Następnie opłukać włosy wodą i nałożyć maskę do włosów Kérastase Chromatique.

pojemność

10ml, kolor zimny blond
zawiera 150 kropli, starcza na około 15 zastosować.

Dystrybutor

L'Oreal Polska sp. Z o.o.

Podobne produkty w kategorii Koloryzacja włosów

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać