Fila Disruptor Cb Low (1010604.02W), kolor biały

chwilowy brak towaru

  • Producent: Fila
  • Kategoria: Damskie obuwie sportowe
  • Kolor: biały, różowy
  • Rozmiar: 36, 37, 37.5, 38, 38.5, 39, 39.5, 40, 41, 42

Włoska producent Fila powstała oficjalnie w 1911 roku. Nazwa marki pochodzi od nazwiska braci, którzy byli jej założycielami. W początkowej fazie istnienia marka ta zajmowała się produkcją odzieży dla alpinistów, a także w późniejszym etapie produkcją bielizny.

sporym krokiem w rozwoju producenta było stworzenie pierwszej sportowej linii odzieży do tenisa w 1973 roku. Ważnym wydarzeniem jest także pojawienie się na rynku linii „White Line", czyli pierwszej w historii tenisa serii barwnych ciuchów.

W latach 80 Fila zdominowała rynek sportu za sprawą współpracy z gwiazdami tenisa ziemnego takimi jak Björn Borg, Boris Becker, Jennifer Capriati czy Monica Seles. W kolejnych latach oferta firmy zwiększyła się o kolejne dyscypliny sportu takie jak koszykówka, baseball czy piłka nożna.

najszczególniej rozpoznawalnych zawodnikiem NBA grającym w butach Fila był Grant Hill od którego imienia i nazwiska Fila nazwała swój model „basketów". Klapki od FILA. Wspaniałe klapki na basen albo do chodzenia w upalne dni.

Na otoczeniu śródstopia, a także podeszwie wypukłe aplikacje FILA.

Podobne produkty w kategorii Damskie obuwie sportowe

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać