• Producent: Mrugała
  • Kategoria: Buty profilaktyczne dla dzieci
Profilaktyczny sandał dla chłopczyka o wielkiej regulacji tęgości, cholewka nie ma otworów przy spodach, obcas Thomasa, zapinany na trzy rzepy. Wkładka nietrudna do wypięcia.
Dbamy o swoje dzieci i chcemy dla nich rzeczy najlepszej jakości. Dlatego buty, które noszą, muszą spełniać najwyższe kryteria. Korzystne buty od pierwszych kroków dziecka pozwolą uniknąć komplikacji ortopedycznych w przyszłości, więc warto w nie zainwestować. Przechodzimy na swoich stopach całe swoje życie, więc dbajmy o nie i o ich kondycję!
W końcu chcemy dla naszych dzieci wszystkiego co najkorzystniejsze.
Trzewiki profilaktyczno - korekcyjne na lato Mrugała z serii Porto wspiera zdrowy rozwój stóp dzieci, co pozwala zminimalizować ryzyko pojawienia się dolegliwości i problemów za stopami w późniejszym wieku. Można stosować w domu, przedszkolu a nad wyraz sugerowane na podwórko dzięki zakrytym palcom
Pierwsze lata życia są decydujące dla stóp dziecka i w wyniku czego stanu zdrowotnego stóp osób dorosłych. Obuwie Mrugała z serii Porto wspiera zdrowy rozwój stóp dzieci, co pozwala zminimalizować ryzyko pojawienia się dolegliwości i problemów za stopami w późniejszym wieku.
atrybuty bucików:
Wierzch: skóra naturalna
podszycie: skóra naturalna
Wkładka skórzana
Podeszwa TR z obcasem Thomasa
Regulacja tęgości dzięki zapięciu na trzy rzepy
Dobra wzuwalność
Możliwość wykorzystania wkładki korekcyjnej
świetna profilaktyka dla zdrowych dzieci
Długość wkładki:
19 - 13,2 cm
20 - 13,8 cm
21 - 14,4 cm
22 - 15,1 cm
23 - 15,8 cm
24 - 16,5 cm
25 - 17,2 cm
26 - 17,8 cm
27 - 18,5 cm
28 - 19,2 cm
29 - 19,8 cm
30 - 20,6 cm
31 - 21,3 cm
32- 22,1 cm
33 - 22,8 cm
34 - 23,3 cm
35 - 23,8 cm
36 - 24,5 cm
Wszystkie modele PORTO tworzone poprzez markę Mrugała posiadają pozytywną ocenę Instytutu Przemysłu Skórzanego i są opatrzone znakiem ZDROWA STOPA.
użyte materiały są przyjazne stopie dziecka, gwarantują odpowiednią termoregulację i dostosowują się do indywidualnego kształtu stóp.
Usztywnienie sprężystą i podwyższoną zakładką gwarantuje utrzymanie stopy, a w szczególności pięty, we właściwym położeniu. Zakładka zabezpiecza ponadto but przed deformacją
Spody nie ślizgają się i są nad wyraz lekkie i elastyczne, pozwalając stopie wykonywać jej naturalne ruchy na lini stawów śródstopno-paliczkowych. Obfite i trafnie wysokie czubki dają swobodę palcom, zabezpieczając je przed deformacjami
Obuwie PORTO może pełnić dwie funkcje.
1. Profilaktyka
w trakcie stosowania wyrobu, konstrukcja obuwia wymusza na dziecku prawidłowy sposób chodzenia i poruszania się, co zapobiega powstawaniu wad stóp u dziecka i zagwarantuje właściwy rozwój stóp dziecka.
2. Korekcyjna
w sytuacji stwierdzenia nieprawidłowości w rozwoju stopy dziecka, obuwie PORTO wstrzymuje proces pogłębiania się wady, a w zestawieniu z wkładkami korekcyjnymi przepisanymi przez lekarza, pozwala na wykorzystanie trafnej procedury leczniczej, w celu produktywnego leczenia stwierdzonych wad.
Obuwie PORTO parametry umożliwiające wykorzystanie wkładek korekcyjnych. Ma odpowiednią wysokość cholewki, a także zastosowanej zakładki. Daje możliwość przystępnego umiejscowienia wkładki oraz wielki zakres dostosowania cholewki dzięki regulacji przez adekwatnie wydłużone rzepy. Obuwie ma podeszwę z obcasem Thomasa
ZASADA DZIAŁANIA
Obuwie profilaktyczno-korekcyjne PORTO działa uniemożliwiawczo w powstawaniu wad kończyn dolnych u dzieci i z użytą wkładką korekcyjną pełni funkcję leczniczą w takich nieprawidłowościach jak:
-płaskostopie podłużne
-płaskostopie poprzeczne
-koślawość kolan
-koślawość stóp
-szpotawość kolan
-stopy płasko-koślawe
-koślawe ustawienie pięty
-nierówność kończyn dolnych

Jak scalić rozmiar?
Odrysowujemy stopę dziecka na kartce papieru, paluszki muszą być wyprostowane, a stopa powinna na całej długości opierać się o podłoże. Nie dociskamy długopisu do stopy, jedynie robimy luźny obrys, następnie określamy długość odrysowanej stopy mierząc odcinek od końca znacznego palca do środka pięty.
Długość wkładki ma być obszerniejsza od długości stopy o 0,5- 1cm.
Jeśli szukasz pokaźniejszych rozmiarów w tym kolorze, potrzebnie inne modele.

Podobne produkty w kategorii Buty profilaktyczne dla dzieci

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać