Jakiś czas temu do naszych artykułów wprowadziliśmy nową serię: 5 polecanych wpisów miesiąca. Co miesiąc wybieramy z Waszych zgłoszeń najciekawsze i najbardziej inspirujące artykuły, które powinny dotrzeć do szerszego grona. Seria ta cieszy się sporą popularnością, gdyż dostajemy dużą liczbę e-maili z Waszymi propozycjami, a także sygnały, że podoba Wam się nasza akcja. Dlatego też chcielibyśmy Wam krótko przypomnieć, jak możecie zgłosić się do nas, aby znaleźć się w 5 polecanych wpisach kolejnego miesiąca. Przed nami grudzień, a więc mnóstwo świątecznych inspiracji. Jeśli chcecie podzielić się swoimi pomysłami, zobaczcie, w jaki sposób to zrobić. Wszystkie wskazówki znajdziecie w tym artykule.

Jak zgłosić się do akcji: Oladi.pl poleca blogi?

Chcemy odkrywać nowe i inspirujące miejsca w sieci i dzielić się nimi z Wami, naszymi czytelnikami. Dlatego też przygotowaliśmy najprostsze z możliwych kroków do zgłoszenia się do naszej akcji.

  1. Zamieść krótkie odniesienie do strony Oladi.pl we wpisie na swoim blogu – możesz w kontekście zupełnie innego artykułu wspomnieć o nas w dowolnym miejscu. Wystarczy też zamieszczenie podpisu pod zdjęciem z odwołaniem do naszej strony. Cały materiał nie musi być poświęcony Oladi.
  2. Możesz dodać zdjęcie promujące naszą akcję we wpisie lub w dowolnym miejscu Twojego bloga – zdjęcie to stworzyliśmy specjalnie dla celów tej serii wpisów. Chcielibyśmy, aby informacja o tym dotarła do jak największej grupy odbiorców, by mogli oni zgłaszać swoje blogi, a także docierać do Waszych przez naszą stronę. Zamieszczenie tego zdjęcia z pewnością nam to ułatwi.
  3. Napisz do nas emaila – Twój mail powinien być zatytułowany: OLADI.PL POLECA BLOGI, zaś w jego treści umieść link do swojego bloga oraz wpisu, w którym o nas wspomniałaś. Swoją wiadomość możesz wysłać korzystając z jednego z adresów:
  • dominika.maczko@oladi.pl

lub

  • info@oladi.pl

oladi.pl poleca blogi

O tym, że bierzesz udział w akcji możesz także poinformować na swoim Facebooku lub Instagramie. Dołącz też do sieci naszych społeczności. Codziennie udostępniamy mnóstwo inspiracji i stylizacji. Staramy się doradzać Wam i informować o najnowszych trendach. Przekonaj się, że warto być razem z nami.

Facebook Oladi.pl
Instagram Oladi.pl

Jak się inspirować?

Mówi się, że inspiruje nas życie, przestrzeń, która na otacza, ale nie zawsze potrafimy to odkryć. Jednych napędza do działania kolorowy krajobraz złotej jesieni, dla innych zaś jest on ponury i melancholijny. Nie da się jednak ukryć, że inspiracja to początek wszystkiego. Od niej zaczynali najwięksi twórcy, od niej zaczyna się wszystko. W zdobywaniu inspiracji obecnie niezwykle pomaga Internet, który jest skarbnicą motywujących zdjęć, cytatów i piosenek. Wystarczy tylko dobrze poszukać, aby z uśmiechem na twarzy zaczynać dzień i czuć, że chce się ruszać do działania.

My chcemy Wam pomóc w odnalezieniu tych miejsc pełnym inspiracji. Bo dla nas tymi inspiracjami jesteście Wy. Pokażcie się innym, by również im dać się zmotywować.

inspiracja oladi

Dotychczasowe artykuły z serii: 5 polecanych wpisów miesiąca:

A jeżeli interesują Was ciekawe treści na Youtube i poszukujecie czegoś nowego, co Was zainspiruje, odwiedźcie kanał Julia Kobus. Autorka zamieściła na nim filmik zatytułowany: POLECANE KANAŁY NA YT! | kobusjulia, w którym opowiada o najbardziej interesujących miejscach na Youtube. Być może spodoba Wam się kanał Julii, a może to w polecanych przez nią treściach znajdziecie coś pasującego do Waszych zainteresowań. W każdym razie, warto sprawdzić.

A Wy macie jakieś swoje ulubione blogi? 🙂 A jakie kanały na Youtube najbardziej lubicie oglądać? 🙂

Podobne artykuły

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie nikomu udostępniony. Required fields are marked *